Lapwing Technology
Lepší služby. Lepší ceny. Každý den.

flexiWeb - malé weby za skvělou cenu!

AKCE!

Virtuální servery (VPS) již od 299 Kč/měsíc -- ideální řešení pro vaše internetové projekty!

Více informací >

flexiCMS

Spustili jsme novou verzi aplikace pro správu obsahu vašeho webu - flexiCMS. Přidali jsme nové objekty, zjednodušili správu stránek, zlepšili SEO optimalizaci a zrychlili generování obsahu…

Novinka!

Kam umístit povinně zveřejňované údaje o společnosti nebo stanovy bytového družstva? Připravili jsme pro vás výhodnou nabídku flexiWeb Vizitka!

Více informací >

Tento program se zaměřuje na potřeby menších firem a živnostníků. V naší nabídce se snažíme zkombinovat účelnou propagaci vaší firmy s velmi atraktivní cenou.

Program flexiWeb

Program flexiWeb má za úkol představit vaši firmu co nejvíce potenciálním zákazníkům v jednoduché a účelné formě bez zbytečností, které neúměrně zvyšují cenu, a pro menší firmy a živnostníky jsou většinou nadbytečné. Jedná se o www prezentaci s popisem vaší firmy, její činnosti a nabídky, referencemi, fotogalerií, kontakty a dalšími informacemi dle individuálních potřeb vaší firmy. Vaše stránky vytvoříme tak, aby zaujaly návštěvníka i internetové vyhledávače (SEO/ASEO). Více informací >Co flexiWeb obsahuje?

- tvorbu a následné aktualizace stránek bez omezení
- návrh a přípravu bannerů nebo splashscreenů (grafické upoutávky na akce vaší firmy)
- umístění a provoz vaší www prezentace na našem web serveru
- jeden nebo více emailůVarianta Vizitka - jen 499 Kč/rok

- 1 email
- 1 stránka prezentace, např. povinně zveřejňované údaje o společnosti
- možnost výběru grafického zpracování
- cena: 499 Kč/rok + poplatek za doménuVarianta Start - jen 990 Kč/rok

- 1 email
- 3 stránky prezentace
- 1 banner nebo splashscreen ročně
- možnost výběru grafického zpracování
- cena: 990 Kč/rok + poplatek za doménuVarianta Classic - jen 1990 Kč/rok

- 2 emaily
- 10 stránek prezentace
- 2 bannery nebo splashscreeny ročně
- možnost výběru grafického zpracování
- cena: 1990 Kč/rok + poplatek za doménuVarianta Plus - jen 2990 Kč/rok

- 3 emaily
- 25 stránek prezentace
- 3 bannery nebo splashscreeny ročně
- možnost výběru grafického zpracování
- cena: 2990 Kč/rok + poplatek za doménuflexiAplikace, eShopy a rozšíření

Balíček flexiWeb je možné za výhodné ceny rozšířit o další stránky, emaily, bannery a web aplikace. Běžné web aplikace jako články, knihovna, diskuze, promoakce a newslettery jsou dostupné za velmi atraktivní ceny již od 299 Kč/rok, velmi populární flexiShop nabízíme jen za 1990 Kč/rok!flexiCMS

Pokud plánujete web s velkým počtem stránek a nevadí vám si jejich obsah spravovat sami, můžeme vám nabídnout jednoduchý redakční systém flexiCMS, ve kterém je možné spravovat libovolné množství stránek a je možné je rozdělit na více domén. Tento systém je ideální např. pro správu mikrowebů pro větší projekt.flexiWeb roste s vámi!

Už vám nevyhovuje velikost vaší prezentace, potřebovali byste zvětšit počet stránek nebo přidat web aplikace? Žádný problém, Obraťte se na nás a my vše zařídíme k vaší spokojenosti. Převedeme vás na jinou variantu a vytvoříme další stránky a vše ostatní. Nejste omezení ani tímto produktem, pokud se Vaše firma rozrostla a již pro vás program flexiWeb není dostačující, ochotně vám pomůžeme s tvorbou individuálního internetového řešení!Doporučte nás a vydělejte!

Všichni spokojení zákazníci, kteří nás doporučí svým přátelům a obchodním partnerům, od nás dostanou bonus ve výši 20% z ceny realizované internetové prezentace.* Poplatek za doménu již od 199 Kč/rok.